Kalender
24.10 09:00 - 11:15 Bo.C.A træning
Let øvede / begyndere
Bocajuniors
29.10 15:15 - 17:30 Bo.C.A træning
Bocajuniors
29.10 18:30 - 23:30 Klubturnering 7. runde
31.10 - 01.11 00:00 - 23:59 Bo.C.A - Masterclass
Bocajuniors
31.10 09:00 - 11:15 Bo.C.A træning
Let øvede / begyndere
Bocajuniors
02.11 19:00 - 00:00 Pokalskak
1. runde

Har du lyst til at spille med på et af klubbens hold i den fynske pokalturnering, er du velkommen til at tilmelde dit kandidatur ved Lars Munk Jensen.
05.11 15:15 - 17:30 Bo.C.A træning
Bocajuniors
05.11 18:30 - 23:30 Klubturnering 8. runde
07.11 09:00 - 11:15 Bo.C.A træning
Let øvede / begyndere
Bocajuniors
12.11 15:15 - 17:30 Bo.C.A træning
Bocajuniors
14.11 09:00 - 11:15 Bo.C.A træning
Let øvede / begyndere
Bocajuniors
19.11 15:15 - 17:30 Bo.C.A træning
Bocajuniors
19.11 18:30 - 23:30 Klubturnering 9. runde
21.11 00:00 - 23:59 FM 2020 (Pigeskak)
Bocajuniors
21.11 09:00 - 11:15 Bo.C.A træning
Let øvede / begyndere
Bocajuniors
26.11 15:15 - 17:30 Bo.C.A træning
Bocajuniors
26.11 19:00 - 20:00 Pokalskak
2. runde
27.11 - 29.11 00:00 - 23:59 DM i skoleskak 2020
Ingen træning
Bocajuniors
03.12 15:15 - 17:30 Bo.C.A træning
Bocajuniors
05.12 00:00 - 23:59 Bo.C.A Juleafslutnning
Tilmelding sker ved betaling af 30 kr. pr. person

Mobilepay tlf. nr. 51427177
Bocajuniors
11.12 18:00 - 19:00 Julefrokost
Information ang. årets julefrokost kommer på et senere tidspunkt.

 
12.12 00:00 - 23:59 Julestævne Krarup
Bocajuniors
07.01 18:30 - 23:30 Årsskifte turnering 2021 1. runde
21.01 18:30 - 23:30 Årsskifte turnering 2021 2. runde
28.01 18:30 - 23:30 Årsskifte turnering 2021 3. runde
18.02 18:30 - 23:30 Årsskifte turnering 2021 4. runde
11.03 18:30 - 23:30 Årsskifte turnering 2021 5. runde
18.03 18:30 - 23:30 Årsskifte turnering 2021 6. runde
15.04 18:30 - 23:30 Årsskifte turnering 2021 7. runde
22.04 18:30 - 23:30 Årsskifte turnering 2021 8. runde
29.04 18:30 - 23:30 Årsskifte turnering 2021 9. runde
06.05 19:00 - 22:30 Generalforsamling 2021

Samarbejdspartnere